| مورد شماره. | 13310 |
|---|---|
| مدل | 1000 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| قطر سیم قابل اجرا | 2.5-16 میلی متر |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| Name | Dual Cam Earth Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13141-13143 |
| Applicable Steel Strand | GJ25-GJ120 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Wire Diameter | 11-15mm |
| Name | Parallel Earth Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13121-13123 |
| Applicable Steel Strand | GJ16-GJ300 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Max.Open | 13-26mm |
| نام محصول | گیره های خودگیر |
|---|---|
| ساختار | فک موازی |
| هادی قابل اجرا | ACSR150~240 |
| نرخ بار | 25 کیلونی |
| تضمین | 1 سال |
| مدل | SKJL-1 |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10-30KN |
| مکس. بازش کن | 15-39 میلی متر |
| وزن | 1.4-5 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مورد شماره. | 13141 |
|---|---|
| مدل | SKDS-1 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مورد شماره. | 13155 |
|---|---|
| مدل | SKG50N |
| بار رتبه بندی شده | 50 KN |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مورد شماره. | 13121 |
|---|---|
| مدل | SKDP-1 |
| رشته فولادی قابل اجرا | GJ16-70 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| حداکثر باز | 13 میلی متر |
| Item No. | 13221-13229A |
|---|---|
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Configuration | Apply to adjusting the sag and tensioning the conductor wire in power lines construction |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| نام | نگهدارنده بکسل |
|---|---|
| مدل | SKG70N |
| وزن | 8.5 کیلوگرم |
| ماکس دیام | 16 تا 18 میلی متر |
| درخواست | انتقال نیرو |