| مدل | SKL-7 |
|---|---|
| نام | هادی گریپر |
| درخواست برای | LGJ25-70 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر باز | 14 میلی متر |
| درخواست برای | 16 تا 32 میلی متر |
|---|---|
| نام | هادی گریپر |
| بار رتبه ای | 3T |
| مزیت | سبک وزن |
| گواهی | ISO,CE |
| استفاده كردن | سیم فولادی محکم |
|---|---|
| درخواست | پاور سایت |
| نام | گریپر جهانی |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| رده محصولات | بیا همراه گیره |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| هادی قابل اجرا | LGJ25-LGJ1120 |
| ویژگی | جعلی از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| Configuration | Apply to adjusting the sag and tensioning the conductor wire in power lines construction |
|---|---|
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Item No. | 13221-13229A |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| طریقه استفاده | محکم |
|---|---|
| نام | گیربکس هادی آلیاژ آلومینیوم برای ACSR Come With Clamp |
| مواد | سیم آلومینیومی |
| دارای رتبه بار | 7-80KN |
| وزن | 1.0-18KG |
| حداکثر باز | 32 میلی متر |
|---|---|
| ویژگی | جعلی از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| برند | Suntech |
| تضمین | 1 سال |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| برند | Suntech |
|---|---|
| مکس. بازش کن | 14 تا 48 میلی متر |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| وزن | 1-18 کیلوگرم |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 7-80 KN |
| درخواست | ساخت نیرو |
| استفاده | سفت شدن |
| نوع | هادی گریپر |
| نوع | نوع چند بخش |
|---|---|
| نام | دستگیره های کششی کابل هادی |
| ساختار | سیم تنگ |
| وزن | 26 کیلوگرم |
| حداکثر باز | 50 میلی متر |