| نام | 508 بلوک رشته ای |
|---|---|
| مناسب برای | هادی ACSR400 |
| مواد | غلاف نایلون MC، قفسه آلومینیومی لاستیکی |
| اندازه | 508 * 100 میلی متر یا موارد دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| مواد | قفسه آلومینیومی یا نایلونی |
|---|---|
| نوع | قرقره سیمی |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای با قطر بزرگ |
| تضمین | یک سال |
| مواد | MC Nylon Sheave |
|---|---|
| نوع | تجهیزات رشته |
| نام | بلوک های رشته ای تک شیو |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| وزن | 9.5 کیلوگرم |
| نام | بلوک قطب چرخ دار |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5 |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| استفاده | خط بالایی |
| ابعاد شاف | 508X408X75mm |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
|---|---|
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| طول عمر | یک سال |
| اظهار | از نایلون |
| مورد | 10211 و 10212 |
| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| شماره | 1،3،5 |
|---|---|
| قرقره | ام سی نایلون |
| ماده | بلوک های رشته ای |
| درخواست | خط قدرت |
| هادی مناسب | ACSR720 |
| مواد | نایلون و فولاد |
|---|---|
| سایز شیو | 822*710*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ630 |
| قطر خارج | 822 میلی متر |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| وسط | قفسه فولادی ریخته گری |
| چفت کردن | 5 |
| اندازه | 508 * 100 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
|---|---|
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر |
| قطر بیرون | 508 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 20-60KN |