| مواد نایلونی | آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| ماده | 10171-10199 |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای تک شیو |
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| اندازه | 120x58mm |
| درخواست | انتقال خط |
| چرخ قرقره | نایلون یا آلومینیوم |
| استفاده | رشته زدن |
| مواد | نایلون، فولاد |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای |
| اندازه | 916x110 میلی متر |
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
|---|---|
| مناسب | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| استفاده | برای تجهیزات الکتریکی، ساخت و ساز ساختمان |
| عملکرد | مقاومت در برابر سایش، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی، خود روانکاری |
| بسته بندی | جعبه کارتن یا به عنوان نیاز مشتری |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| چفت کردن | 1،3،5 |
| درخواست | سیم پیچی |
| بار رتبه بندی شده | 40 KN |
| مواد | نوار نایلونی یا آلومینیومی |
| نام | قرقره بلوک هادی |
|---|---|
| مواد | شیف نایلون MC و شیف آلومینیومی |
| استفاده | برای خط انتقال نیرو |
| اعداد ورق زدن | 1،3،5،7 |
| ماده | بلوک های رشته ای |
| نام محصول | صفحه در حال اجرا برای دو هادی Bundle |
|---|---|
| کاربرد | ساخت خط |
| دارای امتیاز (KN) | 80 |
| عرض دسته قابل اجرا | 100،110 |
| وزن | 90 ، 100 |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
|---|---|
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| شماره مورد | 10231-10222 |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| طول عمر | یک سال |
| ماده | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| چفت کردن | 1 |
| اندازه | 508 * 100 میلی متر، 408 * 100 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 40 KN |