| نام | بلوک رشته ای سری 822 |
|---|---|
| مورد شماره. | 10141-10148 |
| چفت کردن | 1/3/5/7/9 |
| بار رتبه بندی شده | 30-150 KN |
| وزن | 40-445 کیلوگرم |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ630 |
|---|---|
| سایز شیو | 822X710X110mm |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| وزن | 118 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، آلیاژ آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای |
| نمونه | در دسترس |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| مناسب | بلوک های قلاب سایه ای آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | روکش آلومینیومی با روکش لاستیک |
| مواد | آلومینیوم ، لاستیک روکش شده |
| کارایی | بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |
| اندازه | 308 * 75mm و 408 * 80mm یا سفارشی |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
| قاب | لوله فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 20KN-100KN |
| درخواست دادن | سایت ساخت و ساز |
| نوع | کلویس یا هوک |
|---|---|
| مواد چرخ | نایلون |
| سایز شیو | 120*30 |
| استفاده | بلوک های رشته ای خط هوایی |
| وزن | 2.1 کیلوگرم |
| نام | غلتک کابل |
|---|---|
| استفاده | ابزارهای کابل کشی |
| مواد | چرخ آلومینیومی یا چرخ نایلونی |
| ماده | تجهیزات کشش زیرزمینی |
| حداکثر از طریق | 130-200 میلی متر |
| مورد شماره. | 10226 |
|---|---|
| مدل | SH80S |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نام | بلوک بالابر |
|---|---|
| شماره شیو | 1 |
| مدل | QH8-1K |
| استفاده كردن | بلند کردن |
| امتیاز بار | 1-20 تن |