| نام | کمربند محافظ سقوط |
|---|---|
| نوع | تسمه تعلیق حفاظت از سقوط |
| مواد | نخ پلی استر صنعتی با مقاومت بالا یا سفارشی سازی کنید |
| درخواست | ساخت نیرو |
| عملکرد | حفاظت |
| نام | دستگاه کشاندن کابل های موتور دیزل |
|---|---|
| نوع | موتور دیزل |
| قدرت | 6 اسب بخار |
| سرعت کشش | 2600M/MIN |
| سرعت متوسط | 18.9/9.1 M/MIN |
| نام | حلقه طناب GSP و ایستاده |
|---|---|
| مورد شماره. | 07125A-07125E |
| مدل | 950-1900 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 950x400x450-1900x570x560mm |
| حلقه وزن | 48-110 کیلوگرم |
| نام | قرقره و پایه طناب |
|---|---|
| مورد شماره. | 15111-15116 |
| مدل | SE-1-SE-6 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 480x220x340mm |
| حلقه وزن | 13-59 کیلوگرم |
| نام | مته دستی آهن فرشته |
|---|---|
| مورد شماره. | 06171-06172 |
| مدل | SZK1/SZK2 |
| وزن | 8-12 کیلوگرم |
| عرض بریدگی | 70-150 میلی متر |
| نام | غرفه حلقه کابل از نوع قابل جدا شدن |
|---|---|
| مورد شماره. | 15141-15144 |
| مدل | sipz3-sipz10 |
| بار رتبه بندی شده | 30-100KN |
| قطر حلقه کابل قابل اجرا | 1600-3000 میلی متر |
| نام | پایه حلقه کابل نوع عمودی |
|---|---|
| مورد شماره. | ۱۵۱۳۱- ۱۵۱۳۵ |
| مدل | SIW-1-SIW-7A |
| قطر | 500-1500 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 10-70kn |
| مورد شماره. | 15191-15212 |
|---|---|
| مدل | SIL-1-SIL-5A |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| محدوده تنظیم ارتفاع | 450-1300 |
| وزن | 22-35 کیلوگرم |
| نام | چرخش فولادی دو قلاب |
|---|---|
| مورد شماره. | 14111-14117 |
| مدل | SJS-0.5-SJS-10 |
| بار رتبه بندی شده | 5-100kn |
| حداکثر فاصله مرکز | 800-1740 میلی متر |
| نام | طناب ابریشم عایق |
|---|---|
| قطر | 6-24 میلی متر |
| نیروی شکستن | 450-4150N |
| چگالی خطی | 19-315 گرم در متر |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |