| نام | بالابر اهرم Ratchet |
|---|---|
| مورد شماره. | 14171A-14174a |
| مدل | SJJS-1A-SJJS-4A |
| بار رتبه بندی شده | 10-40 کیلونیتر |
| وزن | 2-6.3 کیلوگرم |
| نام | وینچ با کابل |
|---|---|
| موتور | وینچ دیزلی |
| درخواست | خط انتقال |
| ظرفیت | 30 KN |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| نام | وینچ طناب سیمی |
|---|---|
| شماره مدل | JJM5/JJM3 |
| منبع برق | دیزل قدرت |
| درخواست دادن | کشیدن کابل |
| بار کاری | 3T یا 5T |
| نام | ابزاری که در ارتفاعهای بالا می تواند از آن استفاده شود |
|---|---|
| مورد شماره. | 16215/16211 |
| مدل | SYG-100/SYG-150 |
| حداکثر فشرده سازی | 100-150kn |
| هادی قابل اجرا | LGJ25-240 |
| مورد شماره. | 13141 |
|---|---|
| مدل | SKDS-1 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نام محصول | گیر سیم ارت |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10-30KN |
| درخواست | دسته طناب سیمی |
| حداکثر | 15 میلی متر |
| مواد | فولاد |
| سرعت چرخش | 5 |
|---|---|
| قدرت | 9.6 کیلو وات |
| اندازه طرح کلی | 1050mmx550mmx220mm |
| وزن | 168 کیلوگرم |
| استفاده | دستگاه کابل کش |
| درخواست | ابزارهای رشته ای بلوک های میزبانی |
|---|---|
| ماده | 11101 |
| نوع | کشش هادی ها |
| شماره شیو | یکی |
| ظرفیت | 1 تن |
| نام | بلوک بالابر |
|---|---|
| نوع | دو شیو |
| ویژگی | باز کردن هر دو طرف |
| امتیاز بار | 5 تن |
| طناب دیا | <=15.5 میلی متر |