| نام | قرقره و پایه طناب |
|---|---|
| مورد شماره. | 15111-15116 |
| مدل | SE-1-SE-6 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 480x220x340mm |
| حلقه وزن | 13-59 کیلوگرم |
| نام | حلقه طناب GSP و ایستاده |
|---|---|
| مورد شماره. | 07125A-07125E |
| مدل | 950-1900 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 950x400x450-1900x570x560mm |
| حلقه وزن | 48-110 کیلوگرم |
| نام | بلوک بالابر |
|---|---|
| ویژگی | کار سنگین |
| نوع | نوع یا موارد دیگر را باز کنید |
| مواد | فولاد |
| امتیاز بار | 100KN |
| نام | بالابر اهرم Ratchet |
|---|---|
| مورد شماره. | 14171A-14174a |
| مدل | SJJS-1A-SJJS-4A |
| بار رتبه بندی شده | 10-40 کیلونیتر |
| وزن | 2-6.3 کیلوگرم |
| نام | وینچ طناب سیمی |
|---|---|
| شماره مدل | JJM5/JJM3 |
| منبع برق | دیزل قدرت |
| درخواست دادن | کشیدن کابل |
| بار کاری | 3T یا 5T |
| سرعت چرخش | 5 |
|---|---|
| قدرت | 9.6 کیلو وات |
| اندازه طرح کلی | 1050mmx550mmx220mm |
| وزن | 168 کیلوگرم |
| استفاده | دستگاه کابل کش |