| نام | قطب جین مشبک داخلی |
|---|---|
| مدل | LBNX-300A-BNX-700 |
| محدوده | 8-32 میلی متر |
| بخش | 300*300-700*700 |
| اندازه قسمت اصلی | 50*50*4-80*80*6 |
| نام | قطب جین مشبک A-Shape |
|---|---|
| مورد شماره. | 03361-03615 |
| مدل | LBR-250-GBR-700 |
| محدوده | 8-28 متر |
| بخش | 250*250-700*700 |
| نام | قطب ژین لوله ای معلق در داخل |
|---|---|
| مورد شماره. | 03101-03111 |
| مدل | LBNXG120 |
| طول | 9-11 متر |
| قطر*دیوار | 120x7/150x6 |
| نام | قطب جین مشبک داخلی |
|---|---|
| مورد شماره. | 03131-03605 |
| محدوده | 8-32 متر |
| بخش | 300*300-700*700mm |
| اندازه قسمت اصلی | 50*50*4-80*80*6mm |
| نام | قطب جین لوله ای A شکل |
|---|---|
| مورد شماره. | 03311-03321 |
| مدل | LBGR120A |
| طول | 6 تا 13 متری |
| قطر*دیوار | 120x7/150x6 |
| نام | قطب جین لوله ای A شکل |
|---|---|
| شماره شماره | 03311-03321 |
| مدل | LBGR120A |
| طول | 6 تا 13 متری |
| عامل ایمنی | 2.5 هزار |
| نام | قطب جین مشبک A-Shape |
|---|---|
| مورد شماره. | 03361-03615 |
| مدل | LBR-250 |
| محدوده | 8-28 متر |
| بخش | 250*250-700*700 |
| نام | قطب جین لوله ای A شکل |
|---|---|
| مورد شماره. | 03311-03321 |
| مدل | LBGR120A/LBGR150A |
| طول | 6-9/8-13 |
| قطر*دیوار | 12x7/150x6 |
| نام | قطب ژین لوله ای معلق در داخل |
|---|---|
| شماره شماره | 03101-03111 |
| مدل | LBNXG120 |
| طول | 9-11 متر |
| عامل ایمنی | 2.5 هزار |
| نام | قطب جین مشبک داخلی |
|---|---|
| شماره شماره | 03131-03141 |
| مدل | LBNX-300A |
| دامنه | 8-32 متر |
| وزن | 10.5-75 کیلوگرم در متر |