| مواد | نایلون و فولاد |
|---|---|
| سایز شیو | 822*710*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ630 |
| قطر خارج | 822 میلی متر |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
| مواد | نایلون ام سی، قفسه فولادی ریخته گری |
|---|---|
| ماده | قرقره سیم کشی خط هوایی |
| نام | بلوک های رشته ای |
| رهبر ارکستر | روکش آلومینیومی با روکش لاستیکی |
| اندازه | SHD660 |
| نام محصول | بلوک بالابر با نوارهای نایلونی |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم و نایلون، آلیاژ آلومینیوم با چرخ نایلون MC |
| بار رتبه بندی شده | 10-100 KN |
| وزن | 1.8 تا 12.2 کیلوگرم |
| تعداد قرقره ها | 1-3 |
| نوع | برای بلوک های رشته برق |
|---|---|
| استفاده | بلوک های قرقره رشته ای با قطر بزرگ |
| مواد | نایلون |
| درخواست | خط بالایی |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| چفت کردن | یکی |
| وزن | 1.5-15 کیلوگرم |
| تضمین | یک سال |
| نام | چرخ نایلونی MC |
|---|---|
| استفاده | برای بلوک های رشته ای |
| مواد | ام سی نایلون |
| یاتاقان | توپ یا سنجاق |
| اندازه | سفارشی |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| مواد | MC Nylon Sheaves & Steel |
|---|---|
| نام | 660X100 میلی متر بلوک های رشته ای هادی |
| عملکرد | مقاومت در برابر سایش، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی، خود روانکاری |
| مدل | SHD660،SHS660،SHW660،SHDN660،و غیره |
| وزن | 30-110 کیلوگرم |
| نام | بلوک رشته ای SHDN |
|---|---|
| اندازه | 750x110mm |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| نام | بلوک های رشته ای هلیکوپتر |
|---|---|
| مواد | MC Nylon Sheave |
| اندازه | 508،660 یا سفارشی |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| درخواست | برای هلیکوپتر |