| مواد | چرخ MC |
|---|---|
| نام | قرقره بلوک رشته ای |
| اندازه | 822x110 میلی متر |
| درخواست | خط انتقال |
| ظرفیت حمل | 20-190 کیلونیتر |
| Name | Corner Ground Roller(Tri-Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 21223-21224A |
| Model | SHL3-SHL4N |
| Rated Load | 10KN |
| Weight | 9-25KG |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Applicable Conductor | LGJ120-LGJ720 |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-55KG |
| نام | بلند کردن دو طرف باز کردن با دو شاف |
|---|---|
| مورد شماره. | 11281-11284 |
| مدل | qhs2-3 |
| بار رتبه بندی شده | 30-100KN |
| قطر طناب | <11- <18.5mm |
| نام | بلوک رشته ای از رولر زمین گیر |
|---|---|
| مورد شماره. | 10301-10318 |
| مدل | SHDN508D |
| چفت کردن | 1/3/5 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| نام | بلوک چرخشی با سرعت بالا |
|---|---|
| شماره شماره | 12141-12143 |
| مدل | THZ1-5-THZ1-30 |
| بار دارای امتیاز | 50-300 KN |
| قطر | 308-916 |
| درخواست | بلوک های رشته ای سه تایی |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مواد | نوارهای نایلونی |
| نام | غلتک راهنمای کابل |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| نام | بلوک های رشته ای هادی همراه |
|---|---|
| بار | 60 KN |
| چفت کردن | 1،3،5،7،9 |
| درخواست | ساخت نیرو |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| ماده | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| استفاده | کار ساختمانی |
| اندازه | 660X110MM یا 660X100MM |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| اندازه | 508x75mm |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| درخواست | برای خط انتقال |
| استفاده | ولتاژ بالا |