| نام | قرقره بلوک هادی |
|---|---|
| مواد | شیف نایلون MC و شیف آلومینیومی |
| استفاده | برای خط انتقال نیرو |
| اعداد ورق زدن | 1،3،5،7 |
| ماده | بلوک های رشته ای |
| ماده | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| سایز شیو | 1040*900*125mm |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 50-200 KN |
| مدل | SHDN1040,SHSQN1040,SHWQN1040 |
| اندازه ها | قطر 660 میلی متر |
|---|---|
| مدل | SHDN660 |
| قرقره | 1،3 یا 5 |
| بار رتبه بندی شده | 20-60KN |
| مواد | ام سی نایلون |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| درخواست | خط قدرت |
| نام محصول | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 120X35MM |
| مواد | نایلون و فولاد |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 1040x125 میلی متر |
| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| ماده | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | خط انتقال |
| چفت کردن | 1-5 |
| اندازه | 508 * 75 میلی متر، 508 در 100 میلی متر |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| ظرفیت | 6-12T |
| قطر | 822 میلی متر |
| حداکثر | LGJ630 |
| درخواست | خط انتقال |
| مواد | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| نام | بلوک رشته ای هادی |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای تک چرخ |
| مواد | قفسه نایلونی یا آلومینیومی |
|---|---|
| ماده | 10261-10274 |
| استفاده | بلوک های خط انتقال به سمت آسمان |
| نوع | بلوک رشته ای هادی |
| سایز شیو | 80*50mm، 160*40mm، 120*58mm |