| مواد | قفسه نایلونی و قفسه فولادی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی کابل هوایی |
| مدل | بلوک های رشته ای |
| حداکثر کابل قابل اجرا | 80-200 میلی متر |
| مناسب | خط انتقال |
| مواد | آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نام محصول | بلوک قرقره |
| وزن | 5 کیلوگرم برای یک شیار |
| درخواست | خط قدرت |
| خدمات | خدمات پس از فروش خوب |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| چفت کردن | 1،3،5 |
| درخواست | سیم پیچی |
| بار رتبه بندی شده | 40 KN |
| مواد | نوار نایلونی یا آلومینیومی |
| نوع | نوع تسمه، استوک رشته سیم ارت |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم |
| نام | بلوک سیم زمین |
| هادی قابل اجرا | هادی قطر 40 میلی متری |
| استفاده | خط انتقال |
| نام | بلوک قطب چرخ دار |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5 |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| استفاده | خط بالایی |
| ابعاد شاف | 508X408X75mm |
| مواد ریمل | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| مدل | SHCN-2 |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| اندازه عرض | 120x60mm |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| نوع | سری 916 میلی متر |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| استفاده | 4 دسته هادی |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| مواد ریمل | نایلون یا آلومینیوم |
| Material Sheaves | نایلون ، استیل |
|---|---|
| نوع | سری 660 میلی متر قطر بزرگ قطر |
| کارایی | کارهای ساختمانی |
| سایز اندازه | 660 * 560 * 100 mm ، 660 * 560 * 110mm |
| طریقه استفاده | بلند کردن |
| نام | چرخ غلتکی نایلونی برای بلوک قرقره |
|---|---|
| اندازه | سفارشی کردن |
| مواد | مواد خام وارداتی آمریکا |
| استفاده | هادی زهی |
| یاتاقان | استاندارد |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| چرخ ها | 1،3،5،7،9 |
| ظرفیت | 20 تا 150kn |
| سطح | گالوانیزه |
| درخواست | برای ساخت رشته |