| اظهار | از نایلون |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| قطر | 200 میلی متر |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| اظهار | از نایلون |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| شعاع خمیده | R570 |
| اظهار | از نایلون |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| شماره مورد | 10231-10222 |
|---|---|
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| رنگ | نقره ای |
| طول عمر | یک سال |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| مدل | 660 میلی متر |
|---|---|
| قرقره | 1,3,5,7, |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | ساخت سایت مخابرات |
| مقررات | FOB، CIF، CFR |
| مدل | SKL-80A |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| مکس. بازش کن | 48 میلی متر |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| قرقره | 1\2\3\5 |
|---|---|
| استفاده می کند | روی طناب راهنمای کشش هلیکوپتر اعمال کنید |
| درخواست | خط ساخت |
| ویژگی | خط کنترل |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مورد شماره. | 10295 |
|---|---|
| قطر شیار | 178x76 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 4.3 کیلوگرم |
| ارتفاع | 95-159 میلی متر |
| نام | ادامه دادن |
|---|---|
| طریقه استفاده | ابزار و تجهیزات خط انتقال |
| ظرفیت | 80kn یا دیگران |
| عرض | 100MM |
| درمان سطحی | گالوانیزه |
| ویژگی | ضد شعله، ضد الکتریسیته ساکن |
|---|---|
| درمان سطح | اکسیژن |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| نوسان سکته مغزی (میلی متر) | 65 |
| مشخصات | نایلون یا آلومینیوم |