| مورد شماره. | 10226 |
|---|---|
| مدل | SH80S |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نام | 660X110mm بلوک های رشته |
|---|---|
| مواد | MC Nylon Sheave |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| درخواست | برای هادی ها |
| مواد | نایلون و فولاد |
|---|---|
| سایز شیو | 822*710*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ630 |
| قطر خارج | 822 میلی متر |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
| مواد | نایلون و فولاد |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 1040x125 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، آلیاژ آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای |
| نمونه | در دسترس |
| مواد | MC Nylon Sheave |
|---|---|
| نوع | تجهیزات رشته |
| نام | بلوک های رشته ای تک شیو |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| وزن | 9.5 کیلوگرم |
| مدل | SHWN508D |
|---|---|
| اندازه | 508 * 75 میلی متر |
| نوع | بلوک رشته ای |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| استفاده | کاهش جریان |
| ساختار | چرخ فولادی میانی، نایلون دیگر |
|---|---|
| نوع | بلوک های سیمی کابل سقفی |
| خارج از قطر | 508x100mm یا 508x75mm |
| جنس قفسه ها | نایلون، فولاد یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 60 KN |
| درخواست | کشیدن Acsr |
|---|---|
| نام | قطر بزرگ قطر بزرگ |
| اندازه | 822x110 میلی متر |
| قرقره | 1،3،5،7،9 |
| ظرفیت حمل | 30-150 KN |
| مناسب | بلوک های قلاب سایه ای آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | روکش آلومینیومی با روکش لاستیک |
| مواد | آلومینیوم ، لاستیک روکش شده |
| کارایی | بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |
| اندازه | 308 * 75mm و 408 * 80mm یا سفارشی |