| نام | بلوک رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| وزن | حداکثر 70 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| مناسب | LGJ400 |
| مورد شماره. | 10321-10329 |
|---|---|
| مدل | SHDN508Z |
| قرقره | 1/3/5 |
| تضمین | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مواد | نایلون یا آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| نام محصول | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 120x30mm |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مواد | قفسه آلومینیومی یا نایلونی |
|---|---|
| نوع | قرقره سیمی |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای با قطر بزرگ |
| تضمین | یک سال |
| درخواست | بلوک های رشته ای سه تایی |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مواد | نوارهای نایلونی |
| نام | غلتک راهنمای کابل |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| نام | بلوک رشته ای SHDN |
|---|---|
| اندازه | 750x110mm |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| مواد | قفسه نایلونی و قفسه آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی هادی دو شیو |
| درخواست | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| هادی قابل اجرا | LGJ300-500 |
| بار رتبه بندی شده | 25 کیلونی |
| نام | بلوک قرقره آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم با روکش لاستیکی |
| ابعاد | سفارشی |
| استفاده | قدرت سایت |
| درخواست دادن | کشش هادی |
| اندازه | 508,660،822 و 916mm |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| چرخ ها | 1،3،5،7 |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | ساخت آثار |
| مواد | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| نام | بلوک رشته ای هادی |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای تک چرخ |