| مواد | نایلون |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 822x110 میلی متر |
| مواد | صفحه عایق |
|---|---|
| نوع | تجهیزات بالابر |
| نام | تکل عایق |
| درخواست | خط انتقال ساخت و ساز |
| ظرفیت | 1،2،3،5T |
| نام | قرقره کشش کابل نایلونی روکش بلوک رشته ای |
|---|---|
| درخواست | بلوک های رشته ای |
| مواد چرخ | نایلون یا آلومینیوم برای سفارشی کردن |
| یاتاقان | بلبرینگ یا بلبرینگ پین برای انتخاب |
| ماده | قرقره جانبی یا قرقره میانی |
| طریقه استفاده | محافظ کابل |
|---|---|
| نوع | قرقره غلتکی کابل |
| مواد چرخ | آلومینیوم یا نایلون |
| مورد | قرقره غلتکی کابل Pithead با چرخ های آلومینیوم برای محافظت از کابل |
| وزن | 10 کیلوگرم |
| مناسب | خط انتقال |
|---|---|
| نوع | غلتک پیت هد کابل |
| مواد | غلتک فولادی، نایلونی یا غلتکی آلومینیومی |
| نام | غلتک کابل زیرزمینی Teleom |
| حداکثر قطر کابل | 130-200 میلی متر |
| مدل | SHDN660X100 |
|---|---|
| قاب | فولاد گالوانیزه |
| بسته | 2 یا 4 خط |
| درخواست | کار خط هوایی |
| تضمین | یک سال |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| نام محصول | بلوک بالابر |
|---|---|
| درخواست | کار ساختمانی |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با چرخ نایلون MC |
| بار رتبه بندی شده | 10-100 KN |
| حداکثر قطر طناب | دیا 5.7-18.5 |
| ماده | چرخ قرقره کابل برقی نوع صفحه |
|---|---|
| اندازه | 140*160 /160*165 |
| وزن | 4 - 5.1 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | ۱۵ / ۱۲ |
| محدوده کابل قابل اجرا (میلی متر) | کمتر از 150 |