| اندازه | 5/8" 3/4" |
|---|---|
| نام | نصب خط برق |
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | کارتن ها یا موارد صادر شده |
| Name | Aluminum Alloy Insulated Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13192-13214 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ630 |
| Applicable Wire Diameter | 10-37mm |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10KN تا 30KN |
| قطر کابل | 10 تا 37 میلی متر |
| وزن | 1.4 کیلوگرم تا 4.0 کیلوگرم |
| حداکثر باز | 15 تا 39 میلی متر |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | سفت شدن |
| ساختار | سیم تنگ |
| نوع | گیره سیم |
| تضمین | یک سال |
| نام | اتصالات زبان Clevis |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| درخواست | انتقال نیرو، توزیع نیرو |
| جزئیات بسته بندی | موارد چوبی صادراتی |
| نوع | نوع چند بخش |
|---|---|
| نام | دستگیره های کششی کابل هادی |
| ساختار | سیم تنگ |
| وزن | 26 کیلوگرم |
| حداکثر باز | 50 میلی متر |
| Name | Hoisting Point Block |
|---|---|
| Item No. | 12131/12132 |
| Rated Load | 50/80KN |
| Sheave Diameter | 160/190mm |
| Sheave Width | 36-42mm |
| نام محصول | صفحه در حال اجرا برای دو هادی Bundle |
|---|---|
| کاربرد | ساخت خط |
| دارای امتیاز (KN) | 80 |
| عرض دسته قابل اجرا | 100،110 |
| وزن | 90 ، 100 |
| وزن | 3.4 کیلوگرم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| مواد | فولاد |
| استفاده كردن | دستگاه نصب |
| ماده | ابزار بالابر |
| نام | بلوک ترکیبی چهار شیو |
|---|---|
| مورد شماره. | 20141 |
| مدل | SHZHD10 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| شعاع خم شدن | R570 |