| بار رتبه بندی شده | 50KN-300KN |
|---|---|
| قطر | 2400mm-5000mm |
| عرض | 1600mm-3100mm |
| قطر سوراخ | 76-200 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| بار رتبه بندی شده | 50-80 KN |
|---|---|
| قطر شیار | 160-190 میلی متر |
| وزن | 8-12 کیلوگرم |
| عرض شیار | 36-42 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه و کارتن صادراتی |
| نوع | سفت کننده ها |
|---|---|
| ویژگی | سفت شدن |
| مواد | فولاد |
| نام محصول | سفت کننده عایق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| نام | راهنمای غلتک کابل |
|---|---|
| اندازه | 160x230 میلی متر |
| مواد | چرخ آلومینیوم |
| وزن | 13 کیلوگرم |
| کابل دیا | کمتر از 200 میلی متر |
| نوع | کمربند گرد |
|---|---|
| مواد | نایلون با بلبرینگ |
| نام محصول | چرخ های نایلونی پلاستیکی |
| عملکرد | کشیدن کابل |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| مدل | SHND 400*80 |
|---|---|
| استفاده | هادی های همراه |
| تایید شده | ISO |
| درخواست | ابزار زهی هادی |
| سایز شیو | سفارشی |
| نام | قرقره هادی همراه |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5،7 |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| درخواست | خط رشته |
| استفاده | خط انتقال |
| کشش | > 300 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت کشش | 1 متر -1.6 M/s |
| اندازه دهانه خروجی | 5mm*45mm |
| اندازه کمربند | 1000 متر * 60 میلی متر |
| باک بنزین موتور | 4 لیتر، (92#،93#بنزین) |
| مدل | SJZ10C |
|---|---|
| سرعت Rmp | 2600 |
| ویژگی درام | قابل جدا شدن |
| وزن | 220 کیلوگرم |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | غلتک کابل چرخ آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | غلتک قرقره کابل سه گانه |
| مواد | آلومینیوم |
| درخواست | کابل از طریق |
| حداکثر | قطر 130-200 میلی متر |