| نام | بلوک های رشته ای هادی SHDN |
|---|---|
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| ظرفیت حمل | 40KN، 60KN یا سفارشی |
| مدل | SHDN |
| استفاده | برای هادی ها |
| مناسب | بلوک های قلاب سایه ای آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | روکش آلومینیومی با روکش لاستیک |
| مواد | آلومینیوم ، لاستیک روکش شده |
| کارایی | بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |
| اندازه | 308 * 75mm و 408 * 80mm یا سفارشی |
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| اندازه | 120x58mm |
| درخواست | انتقال خط |
| چرخ قرقره | نایلون یا آلومینیوم |
| استفاده | رشته زدن |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم، نایلون شیفس |
| نام | Stringing Block را نگه دارید |
| اندازه | LGJ120-LGJ720 |
| استفاده | بلوک های رشته ای |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| ظرفیت | 6-12T |
| قطر | 822 میلی متر |
| حداکثر | LGJ630 |
| درخواست | خط انتقال |
| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
| نوع | بلوک رشته ای تک شیو |
| اندازه | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن های صادر شده |
| نام | بلوک رشته ای با قطر بزرگ |
|---|---|
| قرقره | 1،3 یا 5 |
| مواد | نوار نایلونی یا آلومینیومی |
| بسته بندی | استاندارد صادراتی |
| هادی مناسب | ACSR630 |
| نام | بلوک رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| وزن | حداکثر 70 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| مناسب | LGJ400 |
| مواد | MC Nylon Sheaves & Steel |
|---|---|
| نام | 660X100 میلی متر بلوک های رشته ای هادی |
| عملکرد | مقاومت در برابر سایش، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی، خود روانکاری |
| مدل | SHD660،SHS660،SHW660،SHDN660،و غیره |
| وزن | 30-110 کیلوگرم |