| مواد | فولاد با استحکام بالا |
|---|---|
| در دسترس | صفحه در حال اجرا برای بلوک های رشته ای هادی |
| عرض | 100MM |
| ویژگی | هادی مستقل هستند |
| ضمانتنامه | حداقل یک سال |
| اندازه | 508,660،822 و 916mm |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| چرخ ها | 1،3،5،7 |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | ساخت آثار |
| نام | سه بلوک رشته ای |
|---|---|
| مورد شماره. | 10266 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
| قاب | لوله فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 20KN-100KN |
| درخواست دادن | سایت ساخت و ساز |
| توضیحات | بلوک های سیمی کابل سقفی |
|---|---|
| قطر قرقره | 660 میلی متر |
| قطر قرقره های داخلی | 560 میلی متر |
| قطر هادی | تا 30 میلی متر |
| ظرفیت | 40 KN، 60 KN |
| مدل | 660 میلی متر |
|---|---|
| قرقره | 1,3,5,7, |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | ساخت سایت مخابرات |
| مقررات | FOB، CIF، CFR |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 60-120KN |
| قطر خارج | 1160 میلی متر |
| نام | بلوک رشته ای |
| حداکثر قطر هادی | LGJ1250 |
| نام | ادامه دادن |
|---|---|
| طریقه استفاده | ابزار و تجهیزات خط انتقال |
| ظرفیت | 80kn یا دیگران |
| عرض | 100MM |
| درمان سطحی | گالوانیزه |
| نام | بلوک قطب چرخ دار |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5 |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| استفاده | خط بالایی |
| ابعاد شاف | 508X408X75mm |
| Name | Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13155-13158 |
| Rated Load | 50-200KN |
| Applicable Anti Twist Steel Rope | 11-30mm |
| Weight | 7-23.5KG |