| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| نام | بلوک رشته ای از رولر زمین گیر |
|---|---|
| مورد شماره. | 10301-10318 |
| مدل | SHDN508D |
| چفت کردن | 1/3/5 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10KN تا 30KN |
| قطر کابل | 10 تا 37 میلی متر |
| وزن | 1.4 کیلوگرم تا 4.0 کیلوگرم |
| حداکثر باز | 15 تا 39 میلی متر |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| نام | سیم گیر زمین بادامک |
| درخواست | سفت شدن |
| موارد | بیا همراه گیره |
| استفاده | سفت شدن |
| Name | Optical Cable Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 20101-20104 |
| Diameter | 8-20mm |
| Rated Load | 16-25KN |
| Weight | 3.8-5.6KG |
| نام | گیرنده طناب فولادی ضد پیچ |
|---|---|
| استفاده | گرفتن طناب سیمی |
| مواد | فولاد |
| نوع | نوع پیچ |
| تضمین | یک سال |
| مدل | 660 میلی متر |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5،7،9 |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | ساخت سایت مخابرات |
| مقررات | FOB، CIF، CFR |
| استفاده كردن | سیم فولادی محکم |
|---|---|
| درخواست | پاور سایت |
| نام | گریپر جهانی |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| نام محصول | دستگاه کشش هیدرولیک |
|---|---|
| ماده | 07061 |
| حداکثر تنش | 220 KN |
| استفاده | ساخت و ساز |
| ابعاد | 5.7X2.3X2.6M |
| نام محصول | هادی گریپر |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| استفاده | ساخت نیرو |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| درخواست برای | GJ25 ~ 50mm |