| اندازه | 5/8" 3/4" |
|---|---|
| نام | نصب خط برق |
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | کارتن ها یا موارد صادر شده |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام | پین R Spring Cotter |
| درخواست | ولتاژ بالا |
| ماده | اتصال پین 30 R |
| جزئیات بسته بندی | کارتن های صادر شده |
| نام | انگشتانه فلزی طناب سیمی |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| درخواست | ولتاژ بالا |
| استفاده | کار ساختمانی |
| جزئیات بسته بندی | موارد چوبی صادراتی |
| نام | D آهن برای عایق |
|---|---|
| رنگ | نقره |
| درخواست | مهر زنی-HDG-مونتاژ |
| بسته بندی | کیسه، کارتن، پالت، جعبه |
| جزئیات بسته بندی | بسته های صادر شده |
| مواد | ظروف چینی |
|---|---|
| مدل | عایق پست ایستگاه فضای باز |
| ولتاژ نامی | 33-72 کیلو ولت |
| نوع | عایق |
| مقاومت کششی | 6-40KN |
| درخواست | بسته بندی دستی |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| نام محصول | ابزار تسمه کش |
| مواد | فولاد ضد زنگ یا فولاد |
| جزئیات بسته بندی | جعبه های چوبی و پالت های صادراتی |
| نام محصول | صفحه در حال اجرا برای دو هادی Bundle |
|---|---|
| کاربرد | ساخت خط |
| دارای امتیاز (KN) | 80 |
| عرض دسته قابل اجرا | 100،110 |
| وزن | 90 ، 100 |
| نام | اتصالات زبان Clevis |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| درخواست | انتقال نیرو، توزیع نیرو |
| جزئیات بسته بندی | موارد چوبی صادراتی |
| حداکثر جریان | 1250A |
|---|---|
| Max. حداکثر Voltage ولتاژ | 38 کیلو ولت |
| مواد | ظروف چینی |
| استاندارد | IEC-60265، IEC-129 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه و کارتن صادراتی |
| حداکثر جریان | 630A |
|---|---|
| Max. حداکثر Voltage ولتاژ | 24 کیلو ولت |
| گواهی | IEC |
| استاندارد | IEC/IEEE و DVE-commendati |
| جزئیات بسته بندی | کیس چوبی صادر شده |