| نام | قرقره و پایه طناب |
|---|---|
| مورد شماره. | 15111-15116 |
| مدل | SE-1-SE-6 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 480x220x340mm |
| حلقه وزن | 13-59 کیلوگرم |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| استفاده كردن | سیم فولادی محکم |
|---|---|
| درخواست | پاور سایت |
| نام | گریپر جهانی |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| نام محصول | بالابر نوع صفحه کلاچ خودکار |
|---|---|
| موتور | برق |
| ولتاژ | 220 ولت یا 380 ولت |
| طناب سیمی | 20 متر |
| قطر طناب سیمی | 6 میلی متر |
| نام | حلقه طناب GSP و ایستاده |
|---|---|
| مورد شماره. | 07125A-07125E |
| مدل | 950-1900 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 950x400x450-1900x570x560mm |
| حلقه وزن | 48-110 کیلوگرم |
| نام | طناب ابریشم عایق |
|---|---|
| قطر | 6-24 میلی متر |
| نیروی شکستن | 450-4150N |
| چگالی خطی | 19-315 گرم در متر |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نام | پایه حلقه کابل نوع عمودی |
|---|---|
| مورد شماره. | ۱۵۱۳۱- ۱۵۱۳۵ |
| مدل | SIW-1-SIW-7A |
| قطر | 500-1500 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 10-70kn |
| نام | غرفه حلقه کابل از نوع قابل جدا شدن |
|---|---|
| مورد شماره. | 15141-15144 |
| مدل | sipz3-sipz10 |
| بار رتبه بندی شده | 30-100KN |
| قطر حلقه کابل قابل اجرا | 1600-3000 میلی متر |
| نوع | نوع تسمه، سرعت بالا |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم، فولاد |
| نام | چرخاندن بلوک رشته |
| ظرفیت | 50-300 KN |
| وزن | 22-200 کیلوگرم |
| نام محصول | نوار فایبر گلاس مجرای سیم میله ماهی برای کشیدن کابل |
|---|---|
| ماده | ۲۱۴۲۱- ۲۱۴۳۳ |
| نقطه فروش | لوله لوله فیبرگلاس |
| مواد | پلاستیک تقویت شده با فیبرگلاس |
| نوع | میله کابل |