| مورد شماره. | 13141 |
|---|---|
| مدل | SKDS-1 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مورد شماره. | 13171 |
|---|---|
| مدل | skgf-2 |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| طناب فولادی ضد پیچ و تاب قابل استفاده | 7 9 |
| ویتگت | 5.6 کیلوگرم |
| مورد شماره. | 15191-15212 |
|---|---|
| مدل | SIL-1-SIL-5A |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| محدوده تنظیم ارتفاع | 450-1300 |
| وزن | 22-35 کیلوگرم |
| نوع | سه چرخ |
|---|---|
| مواد | چرخ آلومینیومی با روکش نئوپرن |
| نام | بلوک های رشته ای با اندود نئوپرن |
| استفاده | خط انتقال کابل |
| ویژگی | لاستیک نایلونی یا آلومینیومی |
| Name | Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13155-13158 |
| Rated Load | 50-200KN |
| Applicable Anti Twist Steel Rope | 11-30mm |
| Weight | 7-23.5KG |
| مدل | SKL-80A |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| مکس. بازش کن | 48 میلی متر |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | سفت شدن |
| ساختار | سیم تنگ |
| نوع | گیره سیم |
| تضمین | یک سال |
| نام | بلوک های رشته ای هادی همراه |
|---|---|
| بار | 60 KN |
| چفت کردن | 1،3،5،7،9 |
| درخواست | ساخت نیرو |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | بلوک رشته برای خلبان |
|---|---|
| قطر قرقره ها | قطر 508,660,750,822,916 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم و نایلون |
| نام | بلوک رشته هلیکوپتر |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 3.4 کیلوگرم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| مواد | فولاد |
| درخواست | دستگاه نصب |
| استفاده | قطب یا دستگاه یا خط |