| توضیحات | بلوک های سیمی کابل سقفی |
|---|---|
| قطر قرقره | 660 میلی متر |
| قطر قرقره های داخلی | 560 میلی متر |
| قطر هادی | تا 30 میلی متر |
| ظرفیت | 40 KN، 60 KN |
| نام محصول | بلندکن زنجیره ای از آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت | 7.5-90KN |
| وزن | 4.7 تا 24 کیلوگرم |
| مواد | فولاد آلیاژی آلومینیوم |
| نوع | قابل جابجایی |
| مدل | SKL-50 |
|---|---|
| درخواست برای | 500-630 LGJ |
| نام | هادی گریپر |
| حداکثر باز | 36 میلی متر |
| وزن | 6.6 کیلوگرم |
| نام | دوربند آلیومینیومی با قلاب دوگانه |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه | ۵۱۸ تا ۱۵۰۰ میلی متر |
| مواد دستی | آلیاژ آلمینیوم |
| نوع | سه چرخ |
|---|---|
| مواد | چرخ آلومینیومی با روکش نئوپرن |
| نام | بلوک های رشته ای با اندود نئوپرن |
| استفاده | خط انتقال کابل |
| ویژگی | لاستیک نایلونی یا آلومینیومی |
| Configuration | Apply to adjusting the sag and tensioning the conductor wire in power lines construction |
|---|---|
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Item No. | 13221-13229A |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Name | Aluminum Alloy Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13221-13229A |
| Rated Load | 7-80KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| Max. Open | 14-48mm |
| Name | Aluminum Alloy Insulated Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13192-13214 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ630 |
| Applicable Wire Diameter | 10-37mm |
| درخواست | ابزارهای رشته ای بلوک های میزبانی |
|---|---|
| ماده | 11101 |
| نوع | کشش هادی ها |
| شماره شیو | یکی |
| ظرفیت | 1 تن |
| مواد | قفسه آلومینیومی یا نایلونی |
|---|---|
| نوع | قرقره سیمی |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای با قطر بزرگ |
| تضمین | یک سال |