| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ630 |
|---|---|
| سایز شیو | 822X710X110mm |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| وزن | 118 کیلوگرم |
| نام | براکت لنگر دیواری |
|---|---|
| ساختار | براکت یک طرفه |
| استاندارد | غیر استاندارد |
| تمومش کن | گالوانیزه |
| جزئیات بسته بندی | موارد چوبی صادراتی |
| ماده | چرخ قرقره کابل برقی نوع صفحه |
|---|---|
| اندازه | 140*160 /160*165 |
| وزن | 4 - 5.1 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | ۱۵ / ۱۲ |
| محدوده کابل قابل اجرا (میلی متر) | کمتر از 150 |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، آلیاژ آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای |
| نمونه | در دسترس |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| نام | بلوک قرقره کشی کابل آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | نایلون، آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | خط انتقال کار می کند |
| نام محصول | غلتک کابل زمینی نوع مستقیم |
| عملکرد | بادوام، مقاوم در برابر خوردگی |
| ساختار | چرخ فولادی میانی، نایلون دیگر |
|---|---|
| نوع | بلوک های سیمی کابل سقفی |
| خارج از قطر | 508x100mm یا 508x75mm |
| جنس قفسه ها | نایلون، فولاد یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 60 KN |
| نام محصول | تیر برق بتنی |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا |
| درخواست | برج و تیر را در ساخت خط انتقال جمع آوری و برپا کنید |
| وزن | 10.5-75 کیلوگرم |
| ضریب ایمنی | 2.5 هزار |
| نام | بلوک های رشته هادی هلیکوپتر |
|---|---|
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| مواد | نایلون با استحکام بالا، روکش شده با نئوپرن |
| قطر | 308,508,660,822,916 میلی متر |
| مقررات | FOB، CIF، CFR |